fbpx
🏷️ RABAT -50 zł na Pierwsze Zakupy - Z Kodem BORSA50

Otwieramy Blog. Poznajmy się.

Cześć wszystkim.

Poznajmy się . Nazywam się Olga Kurulenko. W Polsce mieszkam od wielu lat. To ja jestem stwórczynią i twórczym realizatorem projektu Borsa Italiana Polska . Ze światem mody i stylu jestem związana nierozerwalnie od 8 lat.

Dużo podróżuję, w mojej skarbonce 85 krajów i Wiem, że to dopiero początek . Podróże dają mi możliwość oglądania świata, rozwijania się, poznawania ludzi z różnych zakątków świata, ze światem mody i stylu, poznawania kultury, sztuki, mentalności, języka.

Podróże są częścią mnie i właśnie w nich czerpię inspirację  z realizacji projektu Borsa Italiana Polska.  Moje główne przesłanie – zapoznać dziewczyn z Polski z najlepszym, wysokiej jakości, prawdziwym i autentycznym produktem we Włoszech. Produkt, którego dotykała ręka projektanta, za którym kryje się cała historia i kolosalna praca .  Produkt wykonany tylko z 100% z wysokiej jakości skóry naturalnej.

Prawdziwe Włochy to zawsze jasne, szalone kolory, słońce, pasja, odwaga , miłość, seks i szalejące uczucia. Wszystko to można z łatwością zobaczyć w naszych modelach.

Każdy sezon będziemy przedstawiać Tobie najlepszych producentów rodzinnych we Włoszech.  Będę starała się ze wszystkich sił zadowolić Cię najbardziej stylowym, odważnym i różnorodnym asortymentem Włoch . Naprawdę chcę, aby przy otrzymaniu naszej ekskluzywnej torebki, zakochałaś od pierwszego wejrzenia.

Aby nasza torebka była nie tylko stylowym i drogim dodatkiem ,ale stała się wierną przyjaciółką, dumą i integralną częścią Twojego eleganckiego wizerunku 

Powiedz mi o sobie. Kim jesteś ? Skąd jesteś? Czy podoba Ci się nasz asortyment? Czy byłaś we Włoszech ? Więc chcę dowiedzieć się więcej o was – najbardziej stylowe dziewczyny w Polsce.

Z poważaniem, Olga Kurulenko! 

Borsa Italiana